توضیح لینک توضیح لینک
مطالب علمی و ورزشی روز دنیا
Get Adobe Flash player
سخن روز
“بازخورد انتقادی صبحانه‌ی قهرمانان است. پاسخ تدافعی، شام بازندگان است.” – دارمش شاه

سایت همسریابی شیدایی

در خبرنامه سایت ثبت نام کنید

تاثیر دمبل و هالتر و سیم کش ها

No votes yet.
Please wait...
تاثیر دمبل و هالتر و سیمکش ها

Www.IranMediaStar.Ir

🔰تاثیر دمبل و هالتر و سیمکش ها🔰

↩️دمبل ها
👌برای فرم یا همان متقارن کردن عضلات

↩️هالتر
👌برای حجم دادن عضلات

↩️سیم کش ها
👌برای کات کردن عضلات

 — دمبل 

خرید ست کامل دمبل با وزن های کم – زیاد از آن چندان گران نیست و به نسبت به دستگاههای بزرگ بدن سازی فضای زیادی را اشغال نمی کند.

با استفاده از دمبل می توانید سری ورزش های بیشتری را نسبت به هالتر و سایر دستگاه های بدنسازی انجام دهید.

— هالتر

باور عمومی بر این است که فقط کاربرد هالتر موجب افزایش حجم می شود و این شاید به سبب بکارگیری وزنه ای سنگین(سنگین تر از دمبل) و فشار بیشتر بر ماهیچه هاست.

هنگام بکارگیری هالتر، عضلات کناری و کمکی(که در حین حرکت وظیفه ی ایجاد تعادل را برعهده دارند) بسیار کمتر از تمرینات با دمبل است، پس بالطبع نیرویی که برای کنترل و ایجاد انقباض آن عضلات هدر برود، بصورت هدفمند، در انقباض قوی تر عضله ی هدف، موجب بکارگیری وزنه ی سنگینتر و درنتیجه حجم مطلوب تری خواهد شد.

— سیم کش

کار با سیمکش نباید تمام برنامه تمرین شما را تشکیل دهد از انجایی که حرکت کنترل شده است به این معنی است که می توانید فشار رابصورت موثری روی عضلات متمرکز کنید البته نباید فراموش کنید عضلات جانبی و تثبیت کننده به اندازه وقتی که تمرین را با وزنه های ازاد اجرا می کنید تحت فشار قرار نمی گیرند.

برای کسب بیشترین مزایا از حرکت با سیمکش یک یا تعداد بیشتری از این حرکات را بعنوان یک تمام کننده یا بخشی از یک سوپرست برای اشباع کردن عضله با جریان خون در برنامه تمرین روزانه خود وارد کنید.

🔴 دوستان عزیز برای مشاوره رایگان و دریافت برنامه غذایی و تمرینی رایگان به کانال تلگرام با آی دی MSAco2004@ مراجعه نمایید

 

برای ثبت نظرات و دریافت مشاوره با مربیان سایت 


 

چطور با سایت ما آشناشده اید؟