توضیح لینک توضیح لینک
مطالب علمی و ورزشی روز دنیا
Get Adobe Flash player
سخن روز
” نگاه به گذشته را متوقف کنید!!! وقتی گذشته به شما تلفن می‌کند هرگز گوشی را برندارید! هیچ چیز جدیدی برای گفتن ندارد.” رو ران

سایت همسریابی شیدایی

در خبرنامه سایت ثبت نام کنید

معجون فوق العاده چربی سوز شکم

No votes yet.
Please wait...
معجون فوق العاده چربی سوز شکم

Www.IranMediaStar.Ir

🔰معجون فوق العاده چربی سوز شکم🔰

 

1️⃣یک پرتقال
2️⃣2 لیمو ترش
3️⃣و یک قاشق غذاخوری عسل را در نیم لیتر آب جوشانده شود.

خوردن آن باعث نابودی چربی های اطراف شکم میشود.

<< موارد کلی در چربی سوزی شکم و پهلو >>

بهترین راه چربی سوزی شکم انتخاب هوشمندانه‌ی مواد غذایی و ورزش منظم است.

دانستن اینکه در رژیم غذایی چه باید خورد تنها نیمی از راه است، در کنار آن انجام تمرینات ورزشی متناسب با شرایط جسمانی لازم و ضروری است. 

لبنیات البته از نوع کم چرب از قبیل شیر، پنیر و ماست منبع مناسب کلسیم هستند. کلسیم موجود در لبنیات به شکستن چربی در بدن و حتی جلوگیری از تشکیل آن کمک می‌کند. 

دریافت اسیدهای چرب اُمگا 3 از ماهی‌های چربی مثل سالمون می‌تواند یکی از تجویزهای متخصصان تغذیه باشد.

مکانیزم اُمگا 3 در بدن دقیقا مشخص نیست، اما این اسید‌های چرب باعث کاهش چربی بدن می‌شوند. 

یکی از مواد غذایی چربی سوز شکلات تلخ است.

شکلات تلخ سرشار از «روی» است که به چربی سوزی شکم کمک می‌کند. «روی» گردش هورمون لپتین را بالا می‌برد که میزان مصرف انرژی، ذخیره‌ی چربی و اشتها را تنظیم می‌کند و همین موضوع باعث سوختن چربی‌های شکم می‌شود. 

هندوانه یک چربی سوز شکم است. خواص هندوانه بسیار زیاد است و 91 درصد آن را آب تشکیل می‌دهد. وقتی پیش از شروع وعده‌ی غذا هندوانه بخورید، معده‌ی شما بدون ورود کالری به بدن‌تان پر می‌شود. 

برای داشتن شکمی لاغر باید سبزیجاتی مثل کرفس را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. کرفس بسیار کم‌کالری و پرفیبر و حاوی کلسیم و ویتامین سی است که به کاهش وزن کمک می‌کند. 

خیار یک میوه‌ی طراوت‌بخش و کم‌کالری و همچنین یک چربی سوز شکم است. 100 گرم خیار حاوی حدودا 96 درصد آب و 45 کالری انرژی است. 

تخم‌مرغ حاوی ویتامین B12 است که بدن برای سوزاندن چربی به آن نیاز دارد. افرادی که هر روز در وعده‌ی صبحانه تخم‌مرغ می‌خورند، نسبت به افرادی که شیرینی می‌خورند وزن بیشتری کم می‌کنند.

 

🔴 دوستان عزیز برای مشاوره رایگان و دریافت برنامه غذایی و تمرینی رایگان به کانال تلگرام با آی دی MSAco2004@ مراجعه نمایید


 

برای ثبت نظرات و دریافت مشاوره با مربیان سایت 


چطور با سایت ما آشناشده اید؟